NÁŠ HYPOTEČNÍ SPECIALISTA

Jan Hökl Bidli

  • Díky naší dlouholeté spolupráci a společným zkušenostem z různých forem realitních transakcí je zajištěná jistota, přesnost předávaných informací a rychlost transakce. 
  • Pro mé klienty jsme společně realizovali již stovky hypotečních úvěrů.
  • V případě, že by vyřízení Vašeho hypotečního úvěru nedopadlo, vrátíme Vám provizi.
  • Porovnání nabídek hypotečních úvěrů napříč hypotečním trhem a hledání nejlepšího řešení pro Vás.
  • Honza Vám připravý finance, tak aby Vám neutekla žádná nemovitost. 

Již od roku 2012 Honza pomáhá klientům s pořízením jejich vysněného bydlení. Není finanční poradce, ale hypoteční specialista, který se zaměřuje na jednu oblast, a to bydlení, a je tak schopen individuálně najít nejjednodušší a nejvýhodnější řešení pro každého. Doporučení od jeho spokojených klientů je tou nejvyšší formou úspěchu a zároveň potvrzení, že dělá věci správně.

JAKÉ JSOU VÝHODY VYŘÍZENÍ HYPOTEČNÍHO ÚVĚRU OD HONZY

A CO ZÍSKÁTE OD NAŠÍ VZÁJEMNÉ SPOLUPRÁCE ?

Garance úspěchu a rychlost transakce

Při nákupu nemovitosti formou hypotečního úvěru hraje velkou roli správná komunikace mezi hypotečním specialistou a realitním makléřem. Makléř hypotečnímu specialistovi předává spoustu podkladů týkajících se nemovitosti a hlídá postup financování. Díky dlouhodobé spolupráci na různě složitých případech vím, že Honza je garancí, že se vyřizování transakce nebude protahovat, a že co řekne, to platí.

Vrácení rezervační zálohy v případě, že by hypotéční úvěr nedopadl

Někdy nastane situace, kdy se úvěr nepodaří zajistit, např. nevyjde odhad, kupující nemá dostatečné vlastní zdroje nebo nastane komplikace s bonitou klienta. V takovém případě v dohodě o rezervaci uvádíme, že Vám bude rezervační záloha vrácena, za předpokladu, že byste vyřizovali úvěr s Honzou, ale nevyřídili ho. V případě, že by tato situace měla nastat, pracujeme tak, abychom jí odhadli co nejdříve na počátku transakce.

Nechte si od Honzy zhotovit kalkulaci hypotéky i přesto, že máte svého finančního poradce

Určitě srovnávejte. Hypoteční úvěr si berete na dlouhou dobu a realitní transakce není jednoduchý proces, proto pečlivě vybírejte s kým budete hypoteční úvěr vyřizovat a nedejte pouze na doporučení nebo známé. To vlastně platí ve všech oborech. Rozhodujte se na základě faktů. Hypoteční poradce za Vás hypotéku platit nebude.

Realitní a hypoteční konzultace Zdarma

Než se pustíte do řešení prodeje nebo nákupu nemovitosti, případně zjišťování Vašich finančních možností, je dobré pro úsporu času a Vašich sil si prověřit své možnosti. Honza Vám zajistí kalkulaci finančních možností a já Vám zprostředkuji nákup nemovitosti nebo zajistím odhad ceny nemovitosti zdarma pro případný prodej Vaší nemovitosti.

HODNOCENÍ

ZANECHTE PROSÍM KONTAKT

Honza Vás bude kontaktovat do 24 h a nezávazně s Vámi probere Vaše možnosti a vytvoří pro Vás kalkulaci na míru.